Hotel

HOTEL RADISSON BLU ELIZABETE 4****

Hotel Elizabete Riga należący do sieci Radisson Blu jest położony w Rydze, w odległości 550 metrów od Pomnika Wolności. Oferuje on przestronne, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi. Zaplecze rekreacyjne obiektu obejmuje saunę i centrum fitness.

Wszystkie pokoje w hotelu Radisson Blu Elizabete są urządzone w nowoczesnym stylu. Każdy z nich zapewnia duży telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz przestronną część wypoczynkową. W pokojach znajduje się także sejf, biurko i czajnik elektryczny.

Stare Miasto w Rydze, wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO, jest oddalone od hotelu Radisson Blu Elizabete o zaledwie 750 metrów. Odległość od Soboru Narodzenia Pańskiego w Rydze wynosi 400 metrów. W okolicy znajduje się park oraz wiele sklepów.

Restauracja C.U.T. serwuje organiczne potrawy i specjalizuje się w daniach z grilla oraz kuchni południowoamerykańskiej. Lokal oferuje również szeroki wybór win. Doskonałym miejscem na relaks jest hotelowy bar.

Strona WWW:

https://www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-blu-riga-elizabete?cid=a:se+b:gmb+c:emea+i:local+e:rdb+d:nob+h:RIXZE

Adres:

Elizabetes Street 73, Riga, LV-1050, Latvia