wycieczki jednodniowe

Najpopularniejsze propozycje

Ciechocinek

dla najmłodszych
od 60 zł

czytaj więcej

Stara chata u Kowola

dla najmłodszych
od 85 zł

czytaj więcej

Zaurolandia i Strzelno

dla najmłodszych
od 60 zł

czytaj więcej

Szlak Piastowski

od 70 zł

czytaj więcej

Poznań

od 70 zł

czytaj więcej

Łódź

od 70 zł

czytaj więcej

Toruń

od 70 zł

czytaj więcej

Warszawa

od 80 zł

czytaj więcej

Wrocław

od 80 zł

czytaj więcej

Przedstawione oferty wycieczek mają charakter przykładowy i nie zawierają konkretnych dat. Powyżej znajdziecie Państwo gotowe sprawdzone programy, prosimy jednak pamiętać, że przygotujemy propozycję wycieczki w dowolnie przez Państwa wybrane miejsce. Aby dopasować wyjazd do Państwa indywidualnych potrzeb prosimy o wypełnienie i dostarczenie nam (drogą elektroniczną lub osobiście) formularza (plik pdf edytowalny). Na jego podstawie stworzymy specjalnie przygotowaną dla Państwa ofertę wraz z kalkulacją. W miarę możliwości jesteśmy również w stanie umówić się na spotkanie w szkole lub pozostajemy w kontakcie telefonicznym i mailowym.

 Piloci, przewodnicy, animatorzy

Zwracamy szczególną uwagę na osoby prowadzące – pilotów, przewodników i animatorów to osoby, które z olbrzymią charyzmą i energią angażują się w wyjazd. 

 Transport

Bezpieczeństwo i komfort. Staramy się zadbać, aby uczestnicy czuli się komfortowo, stąd autokary z których korzystamy są wysokiej klasy, wyposażone w DVD i klimatyzację. W zależności od programu i długości trasy, autokary są prowadzone przez jednego lub dwóch kierowców.

Wliczone dodatkowe ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem w wariancie podstawowym NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) – suma ubezpieczenia 5000 zł. Listę uczestników zawierającą: imię, nazwisko, adres zamieszkania i datę urodzenia – w formacie RRRR-MM-DD – należy dostarczyć najpóźniej 10 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy.

 Zdjęcia i film gratis!

Z każdej wycieczki otrzymacie Państwo od nas zdjęcia oraz film kręcony na wyjeździe. Jak miło wrócić do tych wspomnień 🙂

 Cennik

Tutaj dostępny jest orientacyjny cennik najpopularniejszych wycieczek. Przedstawiona kalkulacja obowiązuje dla szkół znajdujących się na terenie miasta Konina i w jego okolicach. W przypadku wyjazdu z innego miejsca, prosimy o kontakt.

Realizacja programu uzależniona od możliwości rezerwacji świadczeń.