wycieczki dwudniowe

Najpopularniejsze propozycje

Ciechocinek + Chełmno + Gniew + Toruń

od 215 zł

czytaj więcej

Karkonosze + Szklarska Poręba

od 225 zł

czytaj więcej

Kotlina Kłodzka

od 225 zł

czytaj więcej

Kraków + Wadowice + Energylandia

od 270 zł

czytaj więcej

Trójmiasto

od 215 zł

czytaj więcej

Wrocław + Krasiejów

od 215 zł

czytaj więcej

Przedstawione oferty wycieczek mają charakter przykładowy i nie zawierają konkretnych dat. Powyżej znajdziecie Państwo gotowe sprawdzone programy, prosimy jednak pamiętać, że przygotujemy propozycję wycieczki w dowolnie przez Państwa wybrane miejsce. Aby dopasować wyjazd do Państwa indywidualnych potrzeb prosimy o wypełnienie i dostarczenie nam (drogą elektroniczną lub osobiście) formularza (plik pdf edytowalny). Na jego podstawie stworzymy specjalnie przygotowaną dla Państwa ofertę wraz z kalkulacją. W miarę możliwości jesteśmy również w stanie umówić się na spotkanie w szkole lub pozostajemy w kontakcie telefonicznym i mailowym.

 Piloci, przewodnicy, animatorzy

Zwracamy szczególną uwagę na osoby prowadzące – pilotów, przewodników i animatorów to osoby, które z olbrzymią charyzmą i energią angażują się w wyjazd.

 Transport

Bezpieczeństwo i komfort. Staramy się zadbać, aby uczestnicy czuli się komfortowo, stąd autokary z których korzystamy są wysokiej klasy, wyposażone w DVD i klimatyzację. W zależności od programu i długości trasy, autokary są prowadzone przez jednego lub dwóch kierowców.

Wliczone dodatkowe ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem w wariancie podstawowym NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) – suma ubezpieczenia 5000 zł. Listę uczestników zawierającą: imię, nazwisko, adres zamieszkania i datę urodzenia – w formacie RRRR-MM-DD – należy dostarczyć najpóźniej 10 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy.

 Zdjęcia i film gratis!

Z każdej wycieczki otrzymacie Państwo od nas zdjęcia oraz film kręcony na wyjeździe. Jak miło po czasie wrócić do tych wspomnień 🙂

 Cennik

Tutaj dostępny jest orientacyjny cennik najpopularniejszych wycieczek. Przedstawiona kalkulacja obowiązuje dla szkół znajdujących się na terenie miasta Konina i w jego okolicach. W przypadku wyjazdu z innego miejsca, prosimy o kontakt.

 Wyżywienie

Wszystkie nasze wyjazdy rozpoczynają się od obiadokolacji pierwszego dnia i kończą się śniadaniem w dniu powrotu (chyba, że program mówi inaczej). Na życzenie możemy także zorganizować dodatkowe posiłki.

 Zakwaterowanie

Baza noclegowa jest przez nas sprawdzona i dobrze znana. Na wszystkich wycieczkach proponujemy zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, bądź́ w pokojach z łazienką dzieloną (informacja w szczegółowym opisie oferty).

Realizacja programu uzależniona od możliwości rezerwacji świadczeń.