Program

Dzień 1 niedziela

26.01.2020

Spotkanie na lotnisku na dwie godziny przed odlotem w strefie spotkań (meeting point) oznaczonej logo PROCAM i otrzymanie zestawów podróżnych. Przelot do Emiratów i przejazd autokarem do hotelu. Zakwaterowanie.

Dzień 2 poniedziałek

27.01.2020

Spotkanie organizacyjne. Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz udział w aktywnościach z animatorami.

Dzień 3 wtorek

28.01.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Wycieczka fakultatywna – Dubaj.

Dzień 4 środa

29.01.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Wycieczka fakultatywna – Oman rejs.

Dzień 5 czwartek

30.01.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Wycieczka fakultatywna – Abu Dhabi.

Dzień 6 piątek

31.01.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Wycieczka fakultatywna – Jeep safari.

Dzień 7 sobota

01.02.2020

Czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej.

Dzień 8 niedziela

02.02.2020

Wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko.


W trakcie tygodnia odbędą się dodatkowe liczne atrakcje.


*dni oraz programy wycieczek mogą ulec zmianie, dokładny plan tygodnia przedstawi pilot podczas spotkania informacyjnego.


WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Dubaj

Dubaj to niezwykłe miejsce na mapie świata, z oszałamiającą architekturą i zapierającym dech w piersiach przepychem – wszystko tu wygląda jak z bajki. Jedno z najszybciej rozwijających się miast na świecie błyskawicznie powstało w miejscu, w którym niedawno była wyłącznie pustynia. Ten dynamizm czuć w każdym miejscu. Sztuczne wyspy w kształcie palm i mapy świata? Tak! Hotel w kształcie żagla Burdż Al Arab, najwyższy budynek świata Burdż Kalifa, oszałamiające luksusem hotele, jak choćby Atlantis The Palm? Tak! W cenie: transport, przewodnik, bilety wstępu, rejs statkiem abra, wjazd na punkt widokowy Burdż Kalifa, obiad.

Cena 150 USD

Abu Dhabi

Może nie najsłynniejszy emirat, ale na pewno najbogatszy – Abu Dabi stolica ZEA. W programie zapierający dech meczet Szejka Zayeda, niewątpliwie jeden z najpiękniejszych meczetów na świecie, a także wizyta na Union Square i w Heritage Village – muzeum, które ma połączyć młodsze pokolenie z jego korzeniami. Aby wejść do meczetu wymagany jest odpowiedni strój – Panie długie zakrywające nadgarstki bluzki (nieprzezroczyste), długie spodnie oraz chusty na głowę, Panowie długie spodnie i krótka koszulka. W cenie: transport, przewodnik, bilety wstępu, wejście do Meczetu Szejka Zayeda, obiad.

Cena 115 USD

Jeep Safari

Przejazd po górskim terenie to świetna zabawa – samochody wyposażone w napęd 4×4, które wyśmienicie radzą sobie po pustyni. A jeszcze do niedawna ludność tubylcza spacerowała tutaj z wielbłądami…Wieczorem zaprosimy na tradycyjną kolację w obozie beduińskim. W cenie: safari, program folklorystyczny, kolacja.

Cena 100 USD

Oman rejs

Przejazd do nadmorskiego miasteczka Dibba, a następnie rejs z portu rybackiego Dibba Al Byah w stronę Półwyspu Musandam, do jednego z najpiękniejszych wybrzeży na świecie. Wysokie góry Hadżar wyrastają wprost z morza, tworząc spektakularne i bajkowe krajobrazy – to prawdziwy raj dla fotografów! Żeglowanie wzdłuż słynnych kamiennych domów, wiosek rybackich, surowych, wysokich gór, pięknych jaskiń i piaszczystych zatok Musandam. W cenie rejs, obiad.

Cena 125 USD