Program

Dzień 1

06.02.2023 poniedziałek

Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie na 3 godziny przed wylotem przy stanowisku dedykowanym firmie Tadmar. Odebranie pakietów podróżnych, odprawa i wylot do Las Vegas przez Londyn zgodnie z rozkładem lotów. W godzinach wieczornych przylot do Las Vegas, odprawa, przejazd do hotelu, kolacja i zakwaterowanie.


Dzień 2

07.02.2023 wtorek

Śniadanie. Przejazd do świata zakupów słynnych outletów w Las Vegas. Kolacja i wieczorny spacer po najważniejszej ulicy światowej stolicy rozrywki – Las Vegas Strip – zobaczymy znane z ujęć filmowych słynne hotele, kasyna, pokaz fontann…


Dzień 3

08.02.2023 środa

Wyjazd do Wielkiego Kanionu Kolorado – jednego z najpiękniejszych miejsc na ziemi i wizytówki USA. Powstał on na skutek wypiętrzenia Wyżyny Kolorado i zdolności architektonicznych przepływającej przez nią rzeki o tej samej nazwie. Wycieczka całodzienna.


Dzień 4

09.02.2023 czwartek

Śniadanie. Czas na wypoczynek oraz możliwość indywidualnych spacerów, zakupów czy korzystania z atrakcji Las Vegas. Kolacja.


Dzień 5

10.02.2023 piątek

Śniadanie. Czas na wypoczynek oraz możliwość indywidualnych spacerów, zakupów czy korzystania z atrakcji Las Vegas. Kolacja. Wieczorem przejazd przez najważniejsze punkty miasta grzechu – słynny napis „Welcome to Las Vegas”, zobaczymy najwyższy budynek Stratosphere Tower, starą część Las Vegas z ulicą Freemont Street i główną ulicę Strip znaną z wielu filmów.


Dzień 6

11.02.2023 sobota 

Wykwaterowanie i możliwość korzystania z infrastruktury hotelu. Wieczorem przejazd na lotnisko, odprawa i wylot do Polski przez Londyn zgodnie z rozkładem lotów.


Dzień 7

12.02.2023 niedziela 

Przylot do Londynu, odprawa i przelot do Warszawy.


*dni oraz dokładny przebieg godzinowy może ulec zmianie.