Program

Dzień 1

15.10.2022 (sobota)

Spotkanie na lotnisku na dwie godziny przed odlotem w strefie spotkań (meeting point) oznaczonej logo PROCAM i otrzymanie zestawów podróżnych. Przelot do Turcji i przejazd autokarem do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

16.10.2022 (niedziela)

Spotkanie organizacyjne. Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz udział w aktywnościach z animatorami. Kolacja powitalna w specjalnie wydzielonej części dla Gości firmy PROCAM. Fakultatywnie – hammam (po południu).

Dzień 3

17.10.2022 (poniedziałek)

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Fakultatywnie – hammam (rano). Po południu wycieczka dla wszystkich Gości Procam – Antalya.

Dzień 4

18.10.2022 (wtorek)

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Fakultatywnie – rejs statkiem.

Dzień 5

19.10.2022 (środa)

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Fakultatywnie – rafting kanion Göynük.

Dzień 6

20.10.2022 (czwartek)

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Fakultatywnie – Side i Manavgat.

Dzień 7

21.10.2022 (piątek)

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Prezentacja zdjęć oraz filmu z wyjazdu. 

Dzień 8

22.10.2022 (sobota)

Wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko. Powrót do Polski.


W trakcie tygodnia odbędą się dodatkowe liczne atrakcje.


Wycieczki fakultatywne

WYCIECZKA DLA GOŚCI PROCAM ANTALYA

Po obiedzie wyjazd do Antalyi – stolicy regionu i najciekawszego miasta, w którym bywali cesarze rzymscy, krzyżowcy i w końcu Turcy otomańscy. Zwiedzanie miasta, z jego wodospadem, urokliwą starówką i bazarem , gdzie będzie czas na zakupy. Powrót wieczorem do hotelu.


Hammam

Hammam to spadkobierca tradycji term rzymskich – ulubionego miejsca rozrywki starożytnych Rzymian. W tureckich łaźniach kobiety oglądały i wybierały swoje przyszłe synowe. Centralnym miejscem w łaźni jest tzw. hammam czyli sala, gdzie znajduje się szeroki marmurowy podest. Jest on specjalnie podgrzewany, dzięki czemu leżąc na nim czujemy miłe ciepło i łatwiej się relaksujemy. W marmurowych sułtańskich wnętrzach łaźni czekają Państwa: najpierw sauna fińska z inhalacją i sauna parowa, dzięki którym w skórze otworzą się pory, uwolni się też część toksyn z organizmu, a skóra łatwiej podda się dalszym zabiegom. Następnie przechodzimy do sali hammamu, gdzie na ciepłym marmurze będzie wykonany peeling specjalną rękawicą z delikatnego włosia, który złuszczy nasz martwy naskórek. Dzięki temu skóra będzie oczyszczona. Następny etap to odprężający masaż ciała w pianie mydlanej, który wygładzi skórę. Jest to naprawdę niezwykłe doznanie. Potem możemy nieco odpocząć na leżakach. A na koniec w oddzielnych pokojach przy dźwiękach relaksującej muzyki czeka was masaż klasyczny aromatycznymi olejkami z oliwek. Dzięki zabiegom łaźni tureckiej pozbywamy się toksyn z organizmu, ułatwiamy skórze łatwiejsze oddychanie, a także przygotowujemy skórę na lepsze działanie promieni słonecznych i trwalszą opaleniznę. Polecamy na początku wakacji przed opalaniem! Równa i trwalsza opalenizna!

Hamman : sauna sucha, jacuzzi, sauna aromatyczna, pilling 10 min, kąpiel w pianie 10 min, maseczka na twarz, masaz 20 min

ZABIERAMY:

strój kąpielowy (najlepiej dwuczęściowy), klapki, pieniądze

cena 25 EUR


Rejs statkiem

Wyplywamy z portu w Adrasan. Plyniemy do wyspy Sulu. Czas na plazowanie na wyspie ok 1,15-1,30h. Obiad na statku, napoje dodatkowo płatne. Po obiedzie ruszamy obserwować malownicze wybrzeże, przystanek na zdjęcie i ruszamy do ostatniego przystanku na kąpanie ok. 1h powrót do Mariny ok. 14:30. Na drugim przystanku znajduje się źrodlo mineralnej wody z korzystnymi właściwościami.

cena 45 EUR


Rafting kanion Göynük

Wybieramy sie tam na body rafting, czyli dostajemy kamizelki, kaski, buty do wody i płyniemy wpław przez kanion. Na koncu czeka na nas wodospad. Oprócz body raftingu chwile spaceru po kanionie i przejazdzka jeepem ok. 10 min przez kanion. Możliwość tyrolki (extra ok 20 euro). Wyjazd z hotelu po obiedzie. Powrót ok. 18.00

cena 40 EUR

Side i Manavgat

08:00 Przejazd do Manavgatu, wejście do największego w regionie meczetu Kulyie – 4  minarety, mały wodospad Manavgat – punkt widokowy, rejs po rzece Manavgat, stare miasto Side spacer z przewodnikiem wzdłuż drogi kolumnowej, czas wolny na bazarze, obiad w cenie, dodatkowo płatne napoje, powrot na kolacje.

cena 55 EUR


*dni oraz programy wycieczek mogą ulec zmianie, dokładny plan tygodnia przedstawi pilot podczas spotkania informacyjnego.