Program

Dzień 1 czwartek

13.10.2022

Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie przy stanowisku dedykowanym Gościom firmy Procam. Odprawa i przelot. Przejazd prywatnym autokarem do hotelu.


Dzień 2 piątek

14.10.2022

Spotkanie organizacyjne. Czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej, zwiedzanie wyspy lub korzystanie z wycieczek fakultatywnych.

Opcjonalnie dodatkowo płatne przejazd autobusami z lat 50-tych na klify. Lampka szampana na klifach, a następnie zwiedzanie  pierwszej stolicy Malty – Mdiny. Powrót na kolację.


Dzień 3 sobota

15.10.2022

Po śniadaniu na zaproszenie firmy Procamwycieczka do Valetty – stolicy wyspy i największego miasta. Po powrocie czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej all inclusive.


Dzień 4 niedziela

16.10.2022

Czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej, zwiedzanie wyspy lub korzystanie z wycieczek fakultatywnych.


Dzień 5 poniedziałek

17.10.2022

Czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej, zwiedzanie wyspy lub korzystanie z wycieczek fakultatywnych.


Dzień 6 wtorek

18.10.2022

Czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej, zwiedzanie wyspy lub korzystanie z wycieczek fakultatywnych.


Dzień 7 środa

19.10.2022

Czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej, zwiedzanie wyspy lub korzystanie z wycieczek fakultatywnych.


Dzień 8 czwartek

20.10.2022

Wczesnym rankiem wyjazd na lotnisko i wylot do Polski.


W trakcie tygodnia odbędą się dodatkowe liczne atrakcje. 


*dni oraz programy wycieczek mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora


WYCIECZKA DLA GOŚCI PROCAM

La Valetta

Golden Bayoraz znajdująca się zaraz obok Għajn Tuffieħa to jedne z najpopularniejszych plaż na Malcie. Są one duże, piaszczyste, w sezonie wypełnione turystami oraz mieszkańcami. Zatrzymamy się przy Għajn Tuffieħa Tower, z którego rozciąga się piękny widok na obie plaże, otaczające je klify i błękitne Morze Śródziemne.  Miejsce, w którym nakręcono słynną “Troję”Wolfganga Petersena z Bradem Pittem oraz „Hrabiego Monte Christo”.Te plaże widzieliśmy również w polskiej komedii romantycznej “Nie kłam kochanie” z Martą-Żmudą Trzebiatowską oraz Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Słynna La Valletta – zabytkowa stolica Malty to symbol i nienaruszona czasem atrakcja kraju. Według UNESCO, na 1 km kwadratowym, w stolicy Malty znajduje się największe nagromadzenie zabytków historycznych na świecie. Zwiedzanie Valletty zaczynamy od Górnych Ogrodów Barrakka, gdzie możemy być świadkiem tradycyjnego wystrzału salwy armatniej. Następnie kontynuujemy spacer po mieście, oglądając po drodze m.in. siedzibę premiera Malty, Parlamentu oraz wartę Pałacu Prezydenckiego. Przepłynięcie do 3 miast i podziwianie Valetty z perspektywy morza. Powrót do hotelu i po obiedzie czas na wypoczynek i leżakowanie. Kolacja w restauracji dla Gości Procam.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Gozo – Jeep safari

Gozo Jeep Adventure to całodniowa wycieczka krajoznawcza na siostrzaną wyspę Malty- Gozo. Wycieczka rozpoczyna się wcześnie rano,  transferem z hotelu na prom. W trakcie widokowej przeprawy promem (ok. 20 min) mijamy wyspę Comino. Po dopłynięciu na Gozo na gości czekać będą 5-osobowe jeepy wraz z kierowcami.

W trakcie kilkugodzinnej wycieczki, uczestnicy poznają najpopularniejsze zakątki wyspy, mając okazję zobaczyć przy tym np. naturalne solanki morskie lub zatrzymać się na widokowe zdjęcie przy klifach Gozo.

Na obiad (wliczony w cenę atrakcji) grupa zatrzyma się w jednym z ulubionych miejsc lokalnych i turystów wyznaczonym przez organizatora wycieczki.

W zależności od warunków pogodowych i wielkości grupy, powrótna Maltę przewidziany jest motorówką lub promem.

Na wycieczkę prosimy o zabranie ręczników, okularów przeciwsłonecznych i wody. Między listopadem a marcem, przydać się może dodatkowe okrycie lub lekka kurtka jesienna.

Cena: ok. 80 eur

Valetta nocą

Po kolacji przejazd na punkt widokowy w miejscowości Slima, a następnie przejazd pod mury obronne  stolicy Malty. Spacer  po pięknie oświetlonym mieście  Kawalerów Maltańskich. Czas wolny na spacer i lampkę wina.

Cena ok. 25 eur

Comino, Błekitna Laguna i jaskinie

Pół dnia szaleństwa w błękicie morza w pobliżu wyspy Comino w błękitnej lagunie, rejs wzdłuż wapiennych jaskiń. 

Cena ok. 50 eur