Hotel

Fuerteventura Princess

Rozległy kompleks hotelowy położony w urokliwym zakątku Fuerteventury oferuje pobyt w miejscu znanym z pięknych krajobrazów! Piękny ogród, bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa, rewelacyjne baseny to mocne strony hotelu. Spokojna okolica, bogata oferta all inclusive i przestronne pokoje czynią hotel miejscem idealnym na wypoczynek.

POŁOŻENIE:

na wzgórzu, przy Playa Esquinzo, ok. 500 m od supermarketu, ok. 7 km od centrum Morro Jable ze sklepami i barami, ok. 77 km od lotniska w Puerto del Rosario.

PLAŻA:

Playa Esquinzo, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, dojście ścieżką (różnice poziomów), parasole i leżaki płatne, na plaży przypływy i odpływy charakterystyczne dla regionu.

HOTEL:

czterogwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 2000 r., wyremontowany w 2014 i 2019 r. (m.in. pokoje, lobby, restauracja główna), taras z widokiem na ocean, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w wyznaczonych miejscach ogólnodostępnych.

POKÓJ:

2-os., ok. 30 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna z prysznicem, wc; suszarka), telewizor, sejf, zestaw do kawy i herbaty; za opłatą: internet bezprzewodowy, minibar (uzupełniany na życzenie, płatny wg konsumpcji).

SPORT I ROZRYWKA:

3 baseny, w tym 1 sezonowo podgrzewany, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki, bezpłatne ręczniki (2 razy w tygodniu bezpłatna wymiana; każda kolejna wymiana: ok. 2 EUR/ręcznik), siłownia, tenis stołowy, boisko do siatkówki plażowej, za opłatą: 4 korty tenisowe (wypożyczenie sprzętu i oświetlenie dodatkowo płatne), kort do paddle’a, pokój gier, bilard, piłkarzyki; strefa wellness Club Sotavento (wstęp od 18 lat).

ALL INCLUSIVE:

śniadanie (7:30 – 10:30),

późne śniadanie (9:30 – 11:00),

przekąski (11:00 – 13:00, 15:00 – 18:00)

obiad (13:00 – 15:00),

kolacja (18:00 – 21:00)

wybrane napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe podczas posiłków i pomiędzy posiłkami w wyznaczonych barach (10:00 – 23:30).

*godziny funkcjonowania barów i restauracji mogą ulec zmianie, ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.