Hotel

ARGENTYNA Buenos Aires – Anselmo 4****

Ukryty nowoczesny klejnot na Plaza Dorrego – hotel charakteryzuje się eleganckim, nowoczesnym wystrojem wnętrz, sprytnie ukrytym w zewnętrznej części budynku, która odzwierciedla historyczną architekturę San Telmo i brukowane uliczki. Plaza Dorrego znajduje się tuż za naszym progiem, a od wielu barów i restauracji dzieli pięć minut spacerem. Muzeum Sztuki Nowoczesnej oddalone jest o dwie przecznice.

Anselmo Buenos Aires oferuje nienaganną obsługę oraz bezpłatne WiFi w całym hotelu. Hotel znajduje się 500 metrów od alei Avenida 9 de Julio i 1 km od Casa Rosada, oddalony jest o 29 km od miasta Tigre. Lotnisko Aeroparque Jorge Newbery oddalone jest od obiektu Anselmo Buenos Aires o 6 km, a lotnisko Ezeiza – o 32 km.

Grand Hotel Punta del Este znajduje się na plaży z widokiem na Ocean Atlantycki, w otoczeniu ponad 20 km plaż i blisko takich atrakcji jak Puerto de Punta del Este, Museo Ralli i tętniące życiem sklepy, nocne życie przy tętniącej życiem głównej arterii miasta, Avenida Gorlero .

Pokoje w hotelu Grand są komfortowo urządzone i wyposażone w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz minibar. 

Goście mogą korzystać z szerokiego wyboru usług w hotelu Grand, w tym restauracji i barów.

W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym gry w golfa, jazdy na rowerze i jazdy konnej. Do dyspozycji Gości jest wypożyczalnia rowerów i samochodów oraz bezpłatny parking.

Hotel znajduje się 300 metrów od alei Roosevelta, 1 km od alei Gorlero i 2 km od dworca autobusowego Punta del Este. Lotnisko oddalone jest o 15 km.

*hotele zastrzegają sobie prawo do zmiany godzin funkcjonowania restauracji i barów

Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.