Hotel

Kiwengwa Beach Resort 4****

Pięknie położony, kilka kroków od plaży z delikatnym, jasnym piaskiem obramowanej palmami kokosowymi. Kompleks domków zbudowanych w afrykańskim stylu, w zadbanym tropikalnym ogrodzie tworzy kameralną atmosferę i zapewnia prywatność. W ogród wkomponowano ładny basen, z którego można podziwiać widok na ocean. 

Plaża

Hotelowa, biały delikatny piasek, łagodne zejście do morza, przejście przez hotelowy ogród, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

Hotel

Położony ok. 50 km od lotniska na Zanzibarze, czterogwiazdkowy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, bar w lobby, bar przy basenie, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby, brak możliwości płatności kartami kredytowymi.

Pokoje

Urządzony w afrykańskim stylu, indywidualnie sterowana klimatyzacja, powierzchnia ok. 30 m², telewizor, sejf, moskitiera, lodówka (bezpłatnie butelka wody na powitanie), internet bezprzewodowy (płatny: ok. 15 USD/urządzenie), balkon lub taras.

Sport i rozrywka

Dwa baseny pierwszy słodka woda, drugi mieszana, przy basenach bezpłatne leżaki, materace i ręczniki. Kort tenisowy z bezpłatną wypożyczalnią sprzętu, siatkówka plażowa, siłownia, za opłatą: sporty wodne na plaży (kitesurfing), centrum nurkowe.

All inclusive:

  • śniadanie (07:00-10:00)
  • obiad (12:30-14:30)
  • kolacja (19:30-21:30) w formie bufetu w restauracji głównej 
  • kawa i herbata, napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze w lobby (10:00-23:00)

*hotel zastrzega sobie prawo do zmiany godzin funkcjonowania restauracji i barów

Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.