Program

Dzień 1 sobota

15.02.2020

Spotkanie na lotnisku na dwie godziny przed odlotem w strefie spotkań (meeting point) oznaczonej logo PROCAM i otrzymanie zestawów podróżnych. Przelot na Lanzarote i przejazd autokarem do hotelu. Zakwaterowanie.

Dzień 2 niedziela

16.02.2020

Spotkanie organizacyjne. Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz udział w aktywnościach z animatorami.

Dzień 3 poniedziałek

17.02.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Wycieczka sponsorowana Procam – objazd samochodami 1 grupa.

Dzień 4 wtorek

18.02.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Wycieczka sponsorowana Procam – objazd samochodami 2 grupa.

Dzień 5 środa

19.02.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Wycieczka fakultatywna – Kraina wulkanów.

Dzień 6 czwartek

20.02.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Wycieczka fakultatywna – La Graciosa – rajska wyspa.

Dzień 7 piątek

21.02.2020

Czas na korzystanie z infrastruktury hotelowej.

Dzień 8 sobota

22.02.2020

Wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko.


W trakcie tygodnia odbędą się dodatkowe liczne atrakcje.


*dni oraz programy wycieczek mogą ulec zmianie, dokładny plan tygodnia przedstawi pilot podczas spotkania informacyjnego.


WYCIECZKA SPONSOROWANA PRZEZ PROCAM

Objazd wyspy samochodami. Najlepszy sposób na poznanie tutejszego sposobu życią – wsiąść za kierownicę i ruszyć w trasę. Przejeżdżać będziemy kolumną przez najważniejsze atrakcje Lanzarote – potrzebni kierowcy, przynajmniej 1 osoba na samochód posiadający aktualne prawo jazdy!Wyruszymy z hotelu, aby zobaczyć m.in. piaszczyste wybrzeże północno-wschodnie, przepiękne scenerie wielu filmów na północy, przejedziemy przez interior aż po głębokie południe do miejscowości Playa Blanca – po drodze przystanki i obiad.


WYCIECZKI FAKULTATYWNE

KRAINA WULKANÓW

Wizyta w regionie, którego pejzaż składa się z zastygłej lawy i popiołu wulkanicznego – La Heria słynącym z niezwykłego sposobu uprawy winorośli. Przejazd na północ wyspy do Jameos del Agua – jaskini zaadaptowanej przez lokalnego artystę Cezara Manrique, przejazd do doliny tysiąca palm. Przerwa na obiad. Wjazd na Pico del Chache, najwyższy szczyt Lanzarote, skąd rozpościera się przepiękny widok na wulkan La Corona. Przejazd wybrzeżem zachodnim do głównej atrakcji wyspy: Parku Narodowego Timanfaya, z najmłodszymi wulkanami na Lanzarote, nazywanymi Górami Ognia i obserwacja zjawisk geotermalnych, następnie przejazd Ruta de los Volcanes – trasą pomiędzy zastygłą lawą i kraterami. W programie również Los Hervideros – Wrzące Wybrzeże, miejsce zetknięcia gorącej lawy z Atlantykiem, El Golfo – kraterowe jeziorko o niezwykłej szmaragdowej barwie.

Cena 80 euro

La Graciosa – rajska wyspa

Przejazd do portu w Órzoli, miasta położonego na północy wyspy. Wyprawa promem (ok. 25 minut) oraz krótkie zwiedzanie Caleta de Sebo. Następnie rejs katamaranem wzdłuż południowego wybrzeża La Graciosy – najmniejszej zamieszkanej Wyspy Kanaryjskiej zachwycającej wspaniałymi widokami, krystalicznie czystą wodą i wyjątkowym miasteczkiem, w którym żyje 600 mieszkańców. Statek zakotwiczy w małym ukrytym raju na Playa de la Francesa. Na miejscu plażowanie, snurkowanie, kajaki (zalecane zabranie stroju kąpielowego i ręcznika), obiad, przekąski i napoje. Przepiękne dziewicze krajobrazy i niezwykły spokój panujący na wyspie, to tylko jedne z nielicznych atutów przyciągających tu przede wszystkim osoby chcące odpocząć i się zrelaksować. Po wypoczynku na plaży rejs katamaranem do Caleta de Sebo, a następnie powrót promem na Lanzarote.

Cena 80 euro