Program

Dzień 1

07.01.2020

Spotkanie na lotnisku na dwie godziny przed odlotem w strefie spotkań (meeting point) oznaczonej logo PROCAM i otrzymanie zestawów podróżnych. Przelot do Egiptu, procedura wizowa i przejazd autokarem do hotelu. Zakwaterowanie. Formuła all inclusive.

Dzień 2

08.01.2020

Spotkanie organizacyjne. Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz udział w aktywnościach z animatorami. Kolacja powitalna w specjalnie wydzielonej części dla Gości firmy Procam.

Dzień 3

09.01.2020

Wycieczka dla Gości firmy Procam.Wyjazd 08:20 do Port Ghalib i wejscie na poklad łodzi. Zabieramy paszporty, okulary przeciwsłoneczne, ręczniki. możliwość snoreklowania w kilku miejscach. Powrót ok. 15:00.

Dzień 4

10.01.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej – Jeep safari.

Dzień 5

11.01.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami.

Dzień 6

12.01.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej – Asuan.

Dzień 7

13.01.2020

Korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz gry i zabawy z animatorami. Wieczorem pokaz filmu i zdjęć.

Dzień 8

14.12.2019

Wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko. Powrót do Polski.


W trakcie tygodnia odbędą się dodatkowe liczne atrakcje.


*dni oraz programy wycieczek mogą ulec zmianie, dokładny plan tygodnia przedstawi pilot podczas spotkania informacyjnego.


WYCIECZKA DLA GOŚCI FIRMY PROCAM

Snorkeling – wyjazd rano w kierunku portu w Marsa Alam, skąd wypływa łódź. W trakcie rejsu przewidziano postoje na snorkeling – wystarczy położyć się na wodzie by przenieść się do niezwykłego, podwodnego, bajecznie kolorowego ogrodu pełnego koralowców. Relaks na statku i możliwość korzystania z kąpieli słonecznych.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Jeep Safari

Wyjazd o 13:30 samochodami 4×4 na pustynie i wizyta w wiosce beduinskiej, przejazdzka na wielbladach, przejazdzka quadami, kolacja w wiosce i pokaz tancow arabskich.

Cena – 70 usd

Asuan

Wycieczka do najdalej na południe wysuniętego miasta Egiptu, przy najbardziej malowniczym odcinku Nilu. Wyjazd 05:00 w kierunku doliny Nilu. Przejazd do miasta Edfu, w którym znajduje się druga co do wielkości, zaraz po Karnaku, świątynia w Egipcie – Świątynia Horusa, czyli boga płodności. Następnie przejazd do Asuanu, miasta położonego nad najbardziej malowniczym odcinkiem Nilu. Wizyta przy Wielkiej Tamie i nad Jeziorem Nasera. Zwiedzanie świątyni Izydy na wyspie File. Obiad. Powrot okolo 23.00.

Cena – 120 usd