Wycieczki dodatkowe

Musandam Dibba

Przejazd do nadmorskiego miasteczka Dibba, a następnie rejs z portu rybackiego Dibba Al Byah w stronę Półwyspu Musandam, do jednego z najpiękniejszych wybrzeży na świecie. Wysokie góry Hadżar wyrastają wprost z morza, tworząc spektakularne i bajkowe krajobrazy – to prawdziwy raj dla fotografów! Żeglowanie wzdłuż słynnych kamiennych domów, wiosek rybackich, surowych, wysokich gór, pięknych jaskiń i piaszczystych zatok Musandam.

Cena ok. 120 USD

Górskie Safari 4×4

Przejazd po górskim terenie to świetna zabawa – samochody wyposażone w napęd 4×4, które wyśmienicie radzą sobie po pustyni. A jeszcze do niedawna ludność tubylcza spacerowała tutaj z wielbłądami…Wieczorem zaprosimy na tradycyjną kolację w obozie beduińskim.

Cena ok. 90 USD

Dubaj

Dubaj to niezwykłe miejsce na mapie świata, z oszałamiającą architekturą i zapierającym dech w piersiach przepychem – wszystko tu wygląda jak z bajki. Jedno z najszybciej rozwijających się miast na świecie błyskawicznie powstało w miejscu, w którym niedawno była wyłącznie pustynia. Ten dynamizm czuć w każdym miejscu. Sztuczne wyspy w kształcie palm i mapy świata? Tak! Hotel w kształcie żagla Burdż Al Arab, najwyższy budynek świata Burdż Kalifa, oszałamiające luksusem hotele, jak choćby Atlantis The Palm? Tak! 

Cena ok. 190 USD

Abu Dabi

Może nie najsłynniejszy emirat, ale na pewno najbogatszy – Abu Dabi stolica ZEA. W programie zapierający dech meczet Szejka Zayeda, niewątpliwie jeden z najpiękniejszych meczetów na świecie, a także wizyta na Union Square i w Heritage Village – muzeum, które ma połączyć młodsze pokolenie z jego korzeniami. Po kulturalnych doświadczeniach świetna zabawa w centrum rozrywki Ferrari World z jednym z szybszych rollercoasterów na świecie Formula Rossa.

Cena ok. 195 USD