Program

Dzień 1

05.04.2019

piątek

Spotkanie na lotnisku w Warszawie przy specjalnie dedykowanym stanowisku z logo BERETTA, rozdanie pakietów podróżnych i przelot do Maroka. Przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Możliwość korzystania z infrastruktury hotelowej. Kolacja w wyznaczonej sekcji specjalnie dla grupy.

Dzień 2

06.04.2019

sobota

Śniadanie w hotelu.

Spotkanie organizacyjne. Konferencja 1 część. Czas na korzystanie z infrastruktury hotelu, animacji oraz opcji all inclusive.

Kolacja w wyznaczonej sekcji specjalnie dla grupy.

Dzień 3

07.04.2019

niedziela

Śniadanie w hotelu.

Konferencja 2 część. Agadir city tour z grą miejską.

Kolacja w wyznaczonej sekcji specjalnie dla grupy.

Dzień 4

08.04.2019

poniedziałek

Śniadanie w hotelu.

Jeep safari.

Kolacja w wyznaczonej sekcji specjalnie dla grupy.

Dzień 5

09.04.2019

wtorek

Śniadanie w hotelu.

Marrakesz.

Kolacja w wyznaczonej sekcji specjalnie dla grupy.

Dzień 6

10.04.2019

środa

Śniadanie w hotelu.

Coś dla ciała – hammam.

Kolacja w wyznaczonej sekcji specjalnie dla grupy.

Dzień 7

11.04.2019

czwartek

Śniadanie w hotelu.

Czas na korzystanie z infrastruktury hotelu, animacji oraz opcji all inclusive.

Kolacja pożegnalna z projekcją filmu i zdjęć.

Dzień 8

12.04.2019

piątek

Śniadanie w hotelu.

Przelot do Polski.

Marrakesz

Marakesz to “serce Maroka”, czerwone miasto, które trzeba zobaczyć. Położone zaledwie 3 godziny od Agadiru, a droga przebiega przez góry Atlasu Wysokiego ze wspaniałymi widokami. Po dojechaniu do miasta, wizyta w Pałacu Bahia, dawnej rezydencji wielkiego wezyra. Przyjemny spacer poprzez ogrody meczetu Koutoubia. Odkryjemy stare miasto przechodząc labiryntem wąskich uliczek w poszukiwaniu starego zajazdu dla karawan, dawnych riadów by poznać tradycyjny styl życia, publicznych ujęć wody i pieców chlebowych. Postój w lokalnej zielarni pozwala zapoznać się z magią naturalnych lokalnych wyrobów, popularnie w Maroku używanych, od przypraw po czarne mydło. Spacer poprzez suk, największy marokański targ z licznymi zakładami rzemieślników i sklepikami z kolorowymi wyrobami, kończy się na Placu Jemaa el Fna. Tam właśnie wieczorami gromadzą się zaklinacze węży, małpy na smyczy, muzykanci i bębniarze. Czas wolny obiad we własnym zakresie lub zakupy na targu. Wyjazd z Marrakeszu ok 17h30 i powrót do hotelu na kolację.

Massa: mała pustynia i ocean – samochodami 4×4

Wyjazd samochodami terenowymi poprzez różnorodne krajobrazy doliny Souss Massa. Przejazd bezdrożami pierwszej trasy rajdu Paryż Dakar, z pięknymi widokami wzdłuż Atlantyku. Postój na dzikich plażach. Charakterystyczne dla regionu są naturalne groty nad oceanem, w których mieszkają tutejsi rybacy. Tereny te wchodzą w skład parku ornitologicznego przy ujściu rzeki Massa do oceanu i można tutaj spotkać różnorodne ptaki, ibisy grzywacze, flamingi, szpatule itd. Tiznit, tradycyjne miasteczko, słynące ze srebrnych wyrobów. Wspaniałe widoki przy zaporze Youssef ben Tachfin, położonej u stóp Antyatlasu. Obiad w berberskim domu na wsi, niedaleko wydm piaskowych, to okazja do skosztowania domowego posiłku ale także poznania lokalnych tradycji. Podróż bezdrożami przez tradycyjne wioski berberskie, uprawy bananowców, suche koryta rzek i małe wydmy piaskowe. Powrót do Agadiru.

Hammam z masażem

Wizyta w lokalnej łaźni z zabiegiem naturalnego peelingu całego ciała przy użyciu czarnego mydła. Następnie godzina masażu relaksującego olejkiem arganowym.

Agadir City Tour

Wycieczka po Agadirze zaczyna się na wzgórzu Agadir Oufylla, z którego roztacza się piękna panorama całego miasta oraz największego portu połowów ryb w Maroku. Dawniej na szczycie znajdowała się stara część Agadiru, tzw kazba, z której dzisiaj ostały się tylko mury. Spacer poprzez „Ptasią Dolinę”, małe zoo położone w malowniczym parku. Przejazd poprzez mieszkalne części miasta. Czas wolny lokalnym targu. Powrót do hotelu.